14.8 C
Skopje
среда, ноември 20, 2019
Почетна Тагови Центар за управување со знаење

Таг: Центар за управување со знаење

Две македонски иновации прогласени за најиновативни во регионот

Викторија Бежовска и Нино Ристески се македонските иноватори кои во Патрас, Грција и во Драч, Албанија добија признание за најиновативни идеи во рамките на...

НАЈПОПУЛАРНИ