Почетна Тагови Цукеберг

Таг: Цукеберг

Цукерберг призна: Јас го основав Facebook, одговорен сум за се

0
Извршниот директор на Facebook, Марк Цукерберг, призна дека неговата компанија била премногу бавна во реагирањето на руското мешање во американските претседателски избори и се...