Почетна Тагови Час на планетата

Таг: Час на планетата

Скопје дел од глобалниот видеоспот за Часот на планетата Земја

0
 Во пресрет на најголемата светска еколошка акција - Часот на планетата Земја, денеска тимот на ова движење официјално го промовираше глобалното видео од светската маркетинг...