Почетна Тагови чет групи

Таг: чет групи

Viber ќе овозможи чет групи за милијарда корисници

0
Апликацијата за размена на пораки и бесплатни повици Viber наскоро ќе добие уникатна можност во рамките на Viber Communities. Новата опција ќе овозможи правење...