7.4 C
Skopje
недела, февруари 23, 2020
Почетна Тагови Шибеник

Таг: Шибеник

Хрватска го доби првиот киборг – со движење на рацете ќе...

Денис Периша, жител на Шибеник познат и како Даркмен, вгради чип под кожата кој му овозможува со движење на раката да плаќа сметки во...

НАЈПОПУЛАРНИ