Почетна Тагови ЈИЕ

Таг: ЈИЕ

Visa истражување: 20 проценти од испитаниците во регионот на ЈИЕ не...

0
Visa, глобалниот лидер во дигиталните плаќања, спроведе онлајн анкета за да го тестира познавањето на корисниците на социјалните медиуми во Југоисточна Европа за советите...

Скопје домаќин на шестиот Самит 100 за бизнис лидери од ЈИЕ

0
Шестиот по ред Самит100 за бизнис лидери од Југоисточна Европа ќе се одржи во Скопје на 16 и 17 октомври. Самитот, на денешната прес-конференција,...