Почетна Тагови Њујорк Тајмс

Таг: Њујорк Тајмс

Македонското електрично „фиќо“ се најде на страниците на „Њујорк Тајмс“

0
Првиот електричен автомобил ЗАС Г20 произведен и развиен во нашата земја се најде на страниците на „Њујорк тајмс“ опишувајќи го како трансформација на малиот...