2.9 C
Skopje
четврток, февруари 20, 2020
Почетна Тагови Џош Холи

Таг: Џош Холи

Нов закон има за цел да спречи зависност од Facebook, Instagram,...

Големите технолошки компании ја прифатија зависноста од нивните производи како бизнис модел, а нивните иновации не се насочени кон подобри производи, туку како со...

НАЈПОПУЛАРНИ