Почетна Тагови 1 метар

Таг: 1 метар

Кинеските ученици се вратија во клупите со капи од еден метар...

0
После тримесечниот карантин поради корона вирусот, кинеските ученици се вратија во клупите, но мора да носат капи од еден метар со цел да одржуваат...