Почетна Тагови 1 милион долари

Таг: 1 милион долари

Илон Маск донираше 1 милион долари за садење дрвја

0
Илон Маск донираше 1 милион долари односно еден долар за дрво на јутјуберот Џими MrBeast Доналдсон, кој моментално работи на кампања за собирање 20...