Почетна Тагови 1 терабајт

Таг: 1 терабајт

Претставена првата мемориска картичка од 1 терабајт

0
Минатата година Samsung Galaxy Note 9 пристигна на пазарот со вградена меморија од 512 GB, а јужнокорејската компанија сега таа меморија сака да ја...