Почетна Тагови 100 секунди

Таг: 100 секунди

Ни остануваат само 100 секунди до апокалипсата

0
Часовникот за судниот час, хипотетскиот часовник кој мери колку време не дели од апокалипсата, вчера обележа 100 секунди до полнок, симболизирајќи го времето на...