Почетна Тагови 15 години

Таг: 15 години

15 години од појавувањето на пивскиот бренд „Горско пиво“ на македонскиот...

0
Под мотото „Твое пиво, твој начин“, „Пивара Скопје“ официјално го пушти во продажба „Горско пиво“ во ново пакување и со збогатен вкус.  Од  компанијата...