Почетна Тагови 2 милиони долари

Таг: 2 милиони долари

Apple е казнет со 2 милиони долари затоа што продава iPhone...

0
Технолошкиот гигант Apple при претставувањето на iPhone 12 серијата минатата година непријатно изненади многу корисници со одлуката да ди исфрли слушалките и полначите од...