Почетна Тагови 2 трилиони долари

Таг: 2 трилиони долари

Apple сега вреди над 2 трилиони долари

0
Apple стана првата американска компанија која го надмина прагот од 2 трилиони долари. Станува збор за замислен праг, но многу битен и доказ дека...