Почетна Тагови 200 жени претприемачки

Таг: 200 жени претприемачки

Прогласени 10-те победнички во изборот „Жена на годината 2019”

0
Во пријатна и опуштена атмосфера со многу позитивна енергија денеска во „Рагуза360” во Скопје се одржа прогласувањето на победничките во првиот македонски избор на...