-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови 3Д печатачи

Таг: 3Д печатачи

Во Хрватска се отвора фабрика за производство на 3Д печатачи

Поставувањето на соларни панели на покривот на Развојниот центар и технолошки парк Крижевци, како први соларни електрани во Хрватска чија изградба во кампања за...

НАЈПОПУЛАРНИ