Почетна Тагови 30 години читаме заедно

Таг: 30 години читаме заедно

Влезот на јубилејниот Саем на книгата ќе биде бесплатен за групни...

0
Саемот на книга од 3 до 9 мај ќе се  одржува под слоганот „30 години читаме со задоволство” со учество на  49 издавачи од...