Почетна Тагови 5 камери

Таг: 5 камери

Xiaomi претстави смартфон со пет камери, од кои една има импресивни...

0
Со денови на Интернет кружат информации за новиот телефон на Xiaomi, кој има дури пет камери од задната страна, а денес кинеската компанија и...