Почетна Тагови 8 март

Таг: 8 март

Под мотото „Садиме љубов“, волонтерска акција на жените во Пивара Скопје...

0
И оваа година, жените вработени во Пивара Скопје, на автентичен начин, со волонтерска акција, го одбележаа 8 Март – Меѓународниот ден на жената. Во...