Почетна Тагови 9 милиони долари

Таг: 9 милиони долари

Јапонски милијардер дели 9 милиони долари на Twitter

0
Една од идеите за кои се повеќе се зборува во последно време се основните универзални приходи, односно сума на пари која би ја добивале...