Почетна Тагови CES 2020

Таг: CES 2020

5G, вештачка интелигенција, 3Д печатени автомобили – што ќе ни донесе...

0
Најголемиот светски саем за потрошувачка електроника, CES 2020, официјално ги отвори своите врати. Во текот на една недела многу големи и мали компании од...