Почетна Тагови Fаcebook

Таг: Fаcebook

Марк Цукерберг и сопругата Присила донираа 12 милиони долари за студентите...

0
Основачот и директор на Facebook, Марк Цукерберг и сопругата Присила Чен ќе донираат 12,1 милиони долари на Универзитетот Харвард како помош за 2.300 студенти...