Почетна Тагови Албинен

Таг: Албинен

Швајцарско село нуди 60.000 евра за да се преселите таму

0
Швајцарското село Албинен сака на луѓето кои би дошле да живеат таму барем 10 години да им понуди пари. Жителите на ова село во...