19.8 C
Skopje
четврток, октомври 5, 2023
Почетна Тагови Ај на кафе

Таг: Ај на кафе

Со новата македонска апликација „Ај на кафе“ повеќе не мора да...

Колку често ви се случува да седнете во кафуле или lounge бар и да ви ја заборават нарачката, да ви донесат само едно мени,...

НАЈПОПУЛАРНИ