3 C
Skopje
среда, декември 2, 2020
Почетна Тагови Веле Самак

Таг: Веле Самак

Веле Самак: Силата на „Микросам“ е во инженерите кои постојано учат...

„Микросам“ е македонска компанија со долга традиција. Произведува машини со висока технологија за авионската и вселенската индустрија, а главен фокус на иновациите на прилепскиот гигант...

НАЈПОПУЛАРНИ