-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови Волмарт

Таг: Волмарт

„Виталиа“ влегува во „Волмарт“

Како дел од стратегијата за корпоративна општествена одговорност, „Виталиа“ имплементираше  SMETA аудит процедура, пренесе магазинот Instore.mk. SMETA е една...

НАЈПОПУЛАРНИ