0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019
Почетна Тагови гејмер

Таг: гејмер

Најпознатиот гејмер во светот објави книга со совети и трикови за...

Дваесет и осумгодишниот професионален играч на видеоигри Тајлер Блевинс, кој меѓу гејмерите е попознат под својот прекар Нинџа, тврди дека нема ништо...

НАЈПОПУЛАРНИ