3 C
Skopje
среда, декември 2, 2020
Почетна Тагови дигитална ера

Таг: дигитална ера

Александар Гелевски: од Кавадарци нудиме дигитални услуги на компании од целиот...

Александар Гелевски е млад човек, фотограф и графички дизајнер кој живее и работи во родното Кавадарци. Оттаму ја води својата стартап компанија Тивиус продукција...

НАЈПОПУЛАРНИ