Почетна Тагови завеси

Таг: завеси

ВИДЕО: Икеа направи завеси кои ќе го прочистуваат воздухот

0
ИКЕА наскоро ќе почне да ги продава своите завеси кои го прочистуваат воздухот благодарение на површината обложена со минeрали кои ги разложуваат најчестите загадувачи....

Паметни завеси го трансформираат прозорецот во ноќни градски пејзажи

0
Дали сонувате да имате купите стан со нов поглед? Сега можете сами да си создадете нов поглед со овие паметни завеси кои содржат пејзажи...