6.1 C
Skopje
вторник, декември 10, 2019
Почетна Тагови искуства

Таг: искуства

Акцелераторот УКИМ во сабота ја завршува еднонеделната “Booster Week” со студeнти...

Акцелераторот УКИМ организира презентација во сабота во 13:30 часот во Техничкиот кампус на УКИМ по завршување на еднонеделниот настан “Booster week – Developing Entrepreneurship...

НАЈПОПУЛАРНИ