10 C
Skopje
сабота, април 10, 2021
Почетна Тагови КОВИД-19

Таг: КОВИД-19

Луѓето кои оздравеле од КОВИД-19 имаат имунитет неколку месеци, но можат...

Луѓето кои биле болни од КОВИД-19 и оздравеле веројатно имаат имунитет најмалку пет месеци, но можат да го носат во себе вирусот...

НАЈПОПУЛАРНИ