Почетна Тагови микрочестички

Таг: микрочестички

Почистиот воздух во Европа го намали бројот на смртни случаи за...

0
Среде моменталната пандемија секојдневно сме фокусирани на бројот на починати од вирусот. Сепак, делумното стопирање на економските активности и на сообраќајот ширум светот...