Почетна Тагови милијарда долари

Таг: милијарда долари

Amazon ја снима најскапата серија во светот

0
Серијата на Amazon која ќе претставува претпродолжение на филмската трилогија „Господар на прстените“, според сите најави, изгледа ќе биде најскапата серија на сите времиња....