Почетна Тагови модем

Таг: модем

Qualcomm претстави молњевито брз модем кој од крајот на 2021 година...

0
Qualcomm има нов модел, а неговата брзина е неверојатна, односно може да презема податоци од интернет со брзина од 10Gbps. До крајот на 2021...