Почетна Тагови морска болест

Таг: морска болест

Овие необични очила ќе ве спасат од морска болест

0
Овие очила ви помагаат да се спасите од морската болест, односно нагонот на повраќање при движење. Речиси еден од тројца луѓе има проблеми кога...

Чувствувате ли мачнини кога патувате? Google има решение

0
Сите што имаат проблеми со мачнини кога патуваат најдобро знаат колку е тешко да планираат патување со автомобил, авион, брод или воз затоа што...