Почетна Тагови Мотоцентар

Таг: Мотоцентар

Уникатно на пазарот: Триглав воведе осигурување на автомобилски гуми!

0
За првпат на македонскиот пазар се појави уникатен осигурителен производ – осигурување на гуми! На средината на март, оваа година, Триглав Осигурување, во ексклузивна соработка...

Триглав Осигурување и Мотоцентар со нова услуга – осигурување на гуми

0
Триглав Осигурување, во соработка со Мотоцентар, овластен увозник и дистрибутер на реномирани брендови на гуми, воведува нова услуга на пазарот, осигурување на гуми. Осигурувањето...