Почетна Тагови намалување на цени

Таг: намалување на цени

Холандски синџир супермаркети носи револуција во намалувањето на цените на производите

0
Холандскиот синџир супермаркети Albert Heijn тестира револуционерен систем за намалување на цените на храната. Компјутерски управуван систем динамички ги намалува цените на храната во...

Поевтин роаминг за земјите од регионот, најава од Дигиталниот самит за...

0
Намалувањето на цените за роаминг за земјите од регионот денес беше една од најакутелните теми на Дигиталниот самит за Западен Балкан, кој денес и...