Почетна Тагови наплата

Таг: наплата

Белград сака да го наплаќа влезот во центарот на градот

0
Градските челници на Белград одлучиле да го решат проблемот со сообраќајниот метеж во центарот на градот со наплата на влезот на автомобили. Како што...

Лукаревска: Наплатата на даноци е одлична, 2019 ќе биде економска година

0
Првиот човек на УЈП, во интервју за Радио Слободна Европа уверува дека се е подготвено за непречено одвивање на прогресивното оданочување, кое ќе опфати...