Почетна Тагови наплаќање

Таг: наплаќање

WhatsApp откри кому ќе му го наплаќа користењето на апликацијата

0
Апликацијата на Facebook за размена на пораки WhatsApp ќе почне да им наплаќа на компаниите за праќање маркетиншки или кориснички пораки откако социјалната мрежа...