Почетна Тагови најбогати жени

Таг: најбогати жени

Forbes ги рангираше најбогатите жени во светот за 2018 година

0
На листата на најбогатите луѓе во светот, годинава се рангирани 256 жени чие заедничко богатство вкупно изнесува околу еден трилион долари што е за...