Почетна Тагови најпродаван телефон

Таг: најпродаван телефон

Ова е најпродаваниот Android телефон во светот

0
Рецептот за успехот на оваа компанија уште од првите модели е што подобар хардвер по што попристапна цена. Во пресрет на неодамнешното излегување на...