Почетна Тагови Недела на модата

Таг: Недела на модата

Џиновски „облак“ кој го чисти воздухот поставен среде Милано

0
Ако сте изморени од дишење нечист воздух, Милано има привремен спас за сите. „Transitions“ е џиновска инсталација налик на облак која изникна среде уметничкиот...