Почетна Тагови недостапни места

Таг: недостапни места

ВИДЕО: Flyability Elios е дрон коj стига до недостапни места

0
Flyability Elios претставува голема пресвртница во заедницата на дронови и се користи за да допре до тесни и сложени места каде што човек нема пристап....