Почетна Тагови несовесни возачи

Таг: несовесни возачи

Во Франција примерните возачи заработуваат 1.400 евра за да ги снимаат...

0
Се чини неверојатно, но во Франција веќе две години постојат приватни компании кои ангажираат сопственици на возила со вградени радари за наместо полицијата, да...