Почетна Тагови нова верзија

Таг: нова верзија

Apple до крајот на годината ќе претстави поевтина верзија на MacBook...

0
Apple во минатите години многу не го надоградуваше својот популарен лаптоп MacBook Air, но американскиот технолошки гигант до крајот на 2018 година ќе претстави...