Почетна Тагови нови емотикони

Таг: нови емотикони

Android добива повеќе од 150 нови емотикони

0
Новата бета верзија на оперативниот систем на Google за паметни телефони Android, носи и група на нови и освежени емотикони. Меѓу другото, изданието Developer Preview...