Почетна Тагови нов модел

Таг: нов модел

Samsung го претстави новиот модел Galaxy Ј6

0
Компанијата Самсунг Електроникс го претстави својот најнов член на Галакси семејството – паметниот телефон Samsung Galaxy J6. Станува збор за паметен телефон кој е комбинација од импресивен Супер...

Новиот Volkswagen Touareg, лесно управување кое ги штити луѓето и животните...

0
Новиот Touareg ќе биде пуштен на пазарот опремен со голем број иновации дизајнирани да помогнат во минимизирање на опасните ситуации. Новиот Touareg е првиот...

Samsung Galaxy S9 ќе биде претставен во февруари, а во продажба...

0
Следниот највен модел на Samsung, моделот Galaxy S9, јавноста ќе го види во февруари, а за продажба ќе биде достапен од март, пишува Bloomberg. Претходно...