Почетна Тагови нос

Таг: нос

Австралиска компанија развива спреј за нос кој ќе штити од корона...

0
Австралиската биотехнолошка компанија Ena Respiratory развива спреј за нос кој би можел да му помогне на човечкиот имунолошки систем во борбата против обичните настинки...

Оваа компанија произведува грејачи за нос за луѓето на кои постојано...

0
Зимата е на прагот и време е да си набавиме топла гардероба за да ја дочекаме подготвени. Топли зимски јакни, дебели чорапи, шалови и...