Почетна Тагови нуспојави

Таг: нуспојави

Ново истражување покажа дека на луѓето кои веќе биле заразени со...

0
Ново истражување спроведено во САД покажа дека можеби не се потребни две дози вакцини против КОВИД-19 за луѓето кои веќе биле заразени со вирусот....